Powiedz mi, jak mnie kochasz

Kopia Bez tytułu(1)

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Każdego dnia różne sprawy i rzeczy zabierają nam naszą uwagę i siły. Mimo że się kochamy, nie mówimy o tym. Zapominamy też, aby sprawiać przyjemność i radość ukochanej osobie nie tylko od święta. Czasami nasze nawyki utrudniają nam rozmowę i porozumienie, czasami okopujemy się za murami milczenia. Znacie to?  

Niekiedy po prostu zapominamy, aby kochanej osobie powiedzieć coś miłego, jesteśmy przekonani, że ona przecież to wie. I tylko nasze oczy smutnieją z czasem, bo rutyna codzienności porywa nas w swój wir.

Warto na chwilę się więc zatrzymać! Warto przypomnieć sobie słowa i gesty, warto na nowo zobaczyć błysk w oczach i uśmiech na twarzy ukochanej osoby.

Czy pragniesz w swoim związku bliskości? Czy pragniesz intymności i radości z bycia razem? A może pragniesz usłyszeć zapomniane już trochę słowa? Jeśli tego pragniesz, jeśli tego pragniecie oboje, to „POWIEDZ MI, JAK MNIE KOCHASZ”  jest właśnie dla Was.

„POWIEDZ MI, JAK MNIE KOCHASZ” – stanowi niepowtarzalną okazję, by na nowo  poczuć to, co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi w naszej relacji, by powiedzieć dawno niewypowiadane słowa. To okazja do tego, by po tym spotkaniu codzienność związku nabrała więcej kolorów i barw.

”POWIEDZ MI, JAK MNIE KOCHASZ” – TO SPOTKANIE/warsztat dla par . Nie zabraknie na nim czasu na intymne rozmowy we dwoje, na podzielenie się swoimi odczuciami i wrażeniami z innymi parami, nie zabraknie powodów do wzruszeń i śmiechu.

PODARUJ SWOJEJ UKOCHANEJ, PODARUJ SWOJEMU UKOCHANEMU CZAS TYLKO DLA WAS!

Program spotkania podzielony został na trzy godziny pełne zabawy i powagi równocześnie:

  • pierwsza godzina odkrywać będzie wspólne rytmy
  • druga godzina poświęcona zostanie językowi uczuć
  • w trzeciej godzinie objawi się siła tkwiąca w duetach

Poprzez zabawę, przyjemnie spędzony czas zyskasz to, co pozwoli Ci pamiętać o pielęgnowaniu związku każdego dnia. TWÓJ ZWIĄZEK NA TO ZASŁUGUJE!

„POWIEDZ MI, JAK MNIE KOCHASZ” to dobry prezent na każdą okazję . I równie dobry bez okazji.

Spotkamy się w bardzo kameralnym gronie trzech par, co pozwoli jednocześnie na intymność i dzielenie się swoim doświadczeniem z grupą. Warsztat prowadzę metodami coachingowymi pozwalającymi na rozpoznanie i realizowanie celów, których spełnienie  okaże się być ważne dla Waszego związku.

Miejsce spotkań: Warszawa ul. Świętokrzyska 18

Termin: 22 lutego godz. 10:00 – 13:00

Bilety do kupienia w moim sklepie

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz