Coaching indywidualny

Coaching indywidualny – to spotkania jeden. Proces coachingowy pozwala odkrywać siebie oraz swoje potrzeby i sposoby ich wyrażania. Prowadzi do nabycia kompetencji, poprzez które można zadbać o siebie i ważną dla siebie relację – z poszanowaniem potrzeb własnych i drugiej osoby. Coaching indywidualny pozwala na przyglądanie się samemu sobie i daje możliwość decydowania o zmianach, jakie chcemy wprowadzić do swojego życia. Pozwala również na przyglądanie się relacjom, w których funkcjonujemy np: z partnerem, z rodzicem, z szefem, z dzieckiem. Poprzez coaching indywidualny można znacząco wpływać na ważne dla siebie relacje i kształtować je w zgodzie z sobą , dla swojego dobra i swoich relacji.

Coaching indywidualny pozwala m.in. na budowanie poczucia własnej wartości i sprawczości, odkrywanie przyczyn zachowań i działań oraz możliwość zarządzania nimi. Pozwala na przenoszenie do świadomości tego, co było nieświadome i nieuświadomione a dzięki daje możliwość zmiany oraz motywację do jej wprowadzenia.

Coaching indywidualny

 • 8-10 sesji,
 • czas trwania 1-1,5 h
 • gabinety – w Warszawie i w Toruniu
 • coaching indywidualny odbywa się na zasadach zgodnych z etyką pracy coacha oraz respektujących potrzeby i wartości Klienta
 • cena 180 zł za sesję – przy płatności jednorazowej za cały proces zniżka 10%

Jesteś zainteresowany/na coachingiem indywidualnym
napisz lub zadzwoń

Odpowiem na każde Twoje pytanie

Coaching ON-LINE

Coaching on-line
Rozwój potrzebny jest w każdej sferze życia: osobistej, relacji z ludźmi, zawodowej. Problemy w którymś z tych obszarów przekładają się na wszystkie pozostałe i często utrudniają, a nawet uniemożliwiają, normalne funkcjonowanie. Uniemożliwiają też rozwój. Współczesny świat zmienia się tak szybko, że nie można tego ignorować. Poprzez rozwój można osiągnąć życie w zgodzie ze sobą i w zgodzie z innymi. Człowiek zintegrowany to człowiek świadom siebie i swoich różnorodnych relacji.

 

Coaching on-line
Jest równie skuteczny jak coaching prowadzony bezpośrednio w gabinecie. Sesje odbywają się przez wideokomunikator. Coaching on- line to propozycja dla osób, które z różnych powodów nie mogą skorzystać ze spotkań face to face. Pozwala realizować takie same cele jak coaching indywidualny, m.in. na budowanie poczucia własnej wartości i sprawczości, odkrywanie przyczyn zachowań i działań oraz możliwość zarządzania nimi. Pozwala na przenoszenie do świadomości tego, co było nieświadome i nieuświadomione a dzięki daje możliwość zmiany oraz motywację do jej wprowadzenia. Coaching on line pozwala również na pracę nad swoimi relacjami np. z partnerem, z rodzicem czy dzieckiem. Poprzez pracę nad sobą Klient zyskuje możliwość lepszego dla siebie funkcjonowania w relacjach.

 

Coaching on-line to:

 • 8-10 sesji,
 • czas trwania 1-1,5 h
 • coaching on line odbywa się na zasadach zgodnych z etyką pracy coacha oraz respektujących potrzeby i wartości Klienta
 • cena 150 zł za sesję – przy płatności jednorazowej za cały proces zniżka 10%

Jesteś zainteresowany/na coachingiem online
napisz lub zadzwoń

Odpowiem na każde Twoje pytanie

Warsztaty

Praca metodami coachingowymi jest bardzo skuteczna w działaniach grupowych. Przy wsparciu i współudziale grupy, uczestnicy warsztatów mają szansę odkrywać siebie samych i w relacji z drugim człowiekiem. To bardzo cenne doświadczenie, które pozwala przyglądać się relacjom, w których uczestnicy warsztatów funkcjonują.
Praca w grupie opiera się na relacji wynikającej z zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Warsztaty odbywają się w różnych miejscach Polski. Również w moich gabinetach w Warszawie i w Toruniu.

 

Oferta warsztatów:

 • Warsztaty kierowane do rodziców, którzy dbają o dobre relacje z dzieckiem z poszanowaniem potrzeb dziecka i własnych. Bycie rodzicem to zadanie na całe życie a najlepszym „narzędziem” rodzica jest sam rodzic. Bycie rodzicem to piękne i trudne doświadczenie jednocześnie. Oferuje pomoc i wsparcie w doświadczeniu, które podlega nieustannym zmianom.
  Tematy:

  • SAMODZIELNOŚĆ DZIECKA WYBÓR CZY KONIECZNOŚĆ?
  • CO ROBIĆ , GDY DZIECKO NIE SŁUCHA RODZICÓW?
  • JAK WZMOCNIĆ POCZUCIE WARTOŚCI DZIECKA?
  • JAK RADZIĆ SOBIE Z EMOCJAMI?
  • KONSEKWENCJI W WYCHOWANIU
  • RODZICIELSTWO BEZ PRESJI- CZY TO MOŻLIWE?
  • WARSZTATY DLA ZAPRACOWANYCH MAM
  • SZTUKA BYCIA RODZICEM

 

Warsztaty prowadzę w ramach stworzonej przez siebie Akademii Rodzica – Małgosia Gumowska Coach Dobrych Relacji.
Akademia Rodzica – na stałe współpracuje z Centrum Edukacji Nowodworska „Biret” w Bydgoszczy oraz z „Let’s talk” w Toruniu oraz hotelem BONIFACIO.

 

Warsztaty rozwojowe, kierowane do osób chcących odkrywać siebie, dla swojego dobra i dla dobra swoich relacji, które chcą czerpać satysfakcję zarówno z samego siebie jak i swoich relacji. Zapraszam wszystkich, którzy deklarują chęć pracy nad sobą i relacjami, w jakich funkcjonują. Warsztaty dostarczają narzędzi, dzięki którym uczestnicy będą mogli zadbać o to, co dla nich ważne, czasami trudne a nawet bolesne.
Tym, którzy doświadczają dyskomfortu życia i zwątpienia w siebie warsztaty mogą pomóc zrozumieć przyczyny i stworzyć okazję do zmiany. Warsztaty mogą również pomóc zrozumieć Twoje doświadczenia relacji i wyznaczyć drogę do ich uzdrowienia.

 

Tematy warsztatów:

 • JAK WYRAŻAĆ SIEBIE I JAK BUDOWAĆ SZCZĘŚLIWE RELACJE?
 • JAK ODMAWIAĆ? JAK STAWIAĆ GRANICE? JAK ZADBAĆ O SWOJE POTRZEBY?
 • PRZEŁĄCZ SIĘ NA SAMOAKCEPTACJĘ
 • O KOMUNIKACJI W RELACJACH
 • CO Z TĄ ZŁOŚCIĄ, CZYLI JAK RADZIĆ SOBIE Z EMOCJAMI?
 • JAK ROZMAWIAĆ I JAK RADZIĆ SOBIE Z KONFLIKTEM?
 • O TWÓRCZEJ I NISZCZĄCEJ SILE PRZEKONAŃ

 

Warsztaty rozwojowe prowadzę pod szyldem stworzonego przez siebie formatu pod nazwą: AKADEMIA ROZWOJU – MAŁGOSIA GUMOWSKA COACH DOBRYCH RELACJI

Koszt jednego warsztatu zależny jest od czasu jego trwania. Określany jest każdorazowo do konkretnej oferty. Warsztaty mogą trwać od 4-5 godzin do dwóch dni.

Jesteś zainteresowany/na warsztatami
napisz lub zadzwoń

Odpowiem na każde Twoje pytanie

Kalendarz warsztatów

Jak się ze mną pracuje?

 • positive review  POLECAM bardzo zajęcia z Małgosią. Zaangażowanie, uwazność a przede wszystkim pasja z jaką pracuje przekłada sie na efekty. Był to dla mnie wartościowy czas.Dziękuję❤

  Aleksandra Królikowska Avatar Aleksandra Królikowska
  5 August 2019

  positive review  Profesjonalizm, wiarygodność i zaufanie.

  Andrzej Gumowski Avatar Andrzej Gumowski
  5 September 2018
 • positive review  Grupowe szkolenie dla rodziców przeprowadzone w Drawsku Pomorskim było ciekawe, profesjonalne i rzeczowe, a każdy uczestnik opuścił salę z refleksją, z odpowiedzią, z rozwiązaniem...wieść się niesie, w skutek czego jako inicjator wydarzenia w Drawsku Pomorskim dostaję zapytania o więcej, na co jako uczestnik i rodzic również liczę 🙂 Dziękujemy !

  Teresa Szpadzińska Avatar Teresa Szpadzińska
  7 February 2019

  positive review  Dzięki Pani Małgosi znów rozmawiamy z synem 'po ludzku'. Właściwy przeowdnik w mętliku rodzinnych relacji. Dziękuję!

  Julianna Wiecka Avatar Julianna Wiecka
  4 December 2018
 • positive review  Małgosiu, bardzo dziękuję Ci za profesjonalne i pełne zaangażowania szkolenie w temacie samoakceptacji. To spotkanie poszerza horyzonty i dzecydowanie pomaga akceptować siebie i otaczjący świat. Zdecydowanie polecam. Pozdrawiam. Paweł. 👌

  Pawel Skrzypczak Avatar Pawel Skrzypczak
  1 April 2019

  positive review  Uczestniczyłem na warsztatach prowadzonych przez Małgosię Gumowską. Świetnie poprowadzone pomogły mi w rozwiązywaniu moich problemów. Chętnie przyjadę na inne zajęcia.

  Krzysztof Nowacki Avatar Krzysztof Nowacki
  28 November 2018
 • positive review  Małgosia jest profesjonalistką z sercem w tym co robi. W pracy z Małgosią poczułam pełną koncentrację, empatię, uważność i niezwykłą trafność. Bardzo dziękuję za niezwykle wartościowe spotkanie pełne mocnych pytan i głebokich odpowiedzi!

  Patrycja Dorsz Vel Drożdż Avatar Patrycja Dorsz Vel Drożdż
  6 October 2019

  positive review  Coach z powołania! Uważna, wnikliwa, empatyczna. Przy jej pomocy można w sobie wiele odkryć i w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze przyjrzeć się najtrudniejszym sprawom.

  Joasia Studzińska Avatar Joasia Studzińska
  18 July 2019
 • positive review  Osobiście polecam warsztaty z Małgosią, która jest świetnym i uważnym trenerem. Szkolenie, które przeprowadziła w Strefie Jezyka odpowiadało naszym potrzebom, a Małgosia zadbała o kazdy drobny szczegół. Dziękujemy.

  Milena Jastrzębska Avatar Milena Jastrzębska
  15 February 2019

  positive review  W zeszłym tygodniu odbyliśmy profesjonalne szkolenie dla naszych Lektorów z budowania relacji nie tylko w klasie (z uczniami), ale także poza nią (w zespole lektorskim, na przestrzeni Lektor-Rodzic itp.). Szkolenie dopasowane w pełni do potrzeb zespołu. Dużo praktycznych pomysłów, dużo pracy na (naszych) autentycznych przypadkach. Gorąco polecamy współpracę z Małgorzatą, pełen profesjonalizm!

  Strefa Języka Avatar Strefa Języka
  12 February 2019

Zobacz również

Zobacz jak pracuję