Dla Ciebie

Zbuduj relacje z samym sobą opartą na poczuciu własne wartości, pewności siebie i wierze w siebie, aby dzięki temu tworzyć szczęśliwe związki i dobre relacje - prywatne i zawodowe

Coaching indywidualny

To spotkania jeden na jeden.
Coaching to proces składający się z minimum 4 sesji.

Jeden proces pozwala zrealizować jeden cel, który pomagam odkryć.
Każdy proces poprzedzony jest bezpłatną konsultacją, na którą umów się tu:

Proces coachingowy, do którego Cię zapraszam, pozwala odkrywać  siebie – swoją tożsamość, wyrażać  swoje potrzeby oraz stawiać granice . 

Prowadzi do nabycia kompetencji, poprzez które można zadbać o siebie i ważną dla siebie relację –  z poszanowaniem  siebie i drugiej osoby. 

Proces indywidualny pomaga zbudować pewność siebie i poczucie własnej wartości oraz przezwyciężać trudności i kryzysy w związkach i relacjach w oparciu o założenia stworzonego przeze mnie modelu.

Zacznij od Siebie swój związek i relacje !

JAKIE PROBLEMY POMAGAM ROZWIĄZAĆ?

 • BRAK PEWNOŚCI SIEBIE I NISKIE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI.
  – niska samoocena, zaniżona samoakceptacja

 • BRAK WIARY W SIEBIE I ZAUFANIA DO SIEBIE – ulegasz swoim lękom i obawom, brak Ci odwagi w działaniu, nie wiesz, co jest dla Ciebie ważne i wartościowe, nie wiesz, czego chcesz i pragniesz i jak masz to osiągnąć.

 • BRAK DBAŁOŚCI O WŁASNE POTRZEBY – stawiasz potrzeby innych ponad własne. Nie umiesz odmawiać i wciąż na tym tracisz.

 • NIESTAWIANIE GRANIC W RELACJACH – ULEGŁOŚĆ  –  dostosowujesz się do innych, masz trudności z wyrażeniem własnego zdania, realizowaniem swoich celów i marzeń,

 • TRUDNOŚCI Z WYRAŻANIEM EMOCJI – albo jesteś zbyt uległa/uległy, albo wybuchasz. Unikasz konfliktów albo się z nich wycofujesz.

   

 • NIE RADZISZ SOBIE Z LĘKIEM, GNIEWEM I ZŁOŚCIĄ – trudne emocje Cię ograniczają, popadasz w poczucie winy, odczuwasz presję.

   

 • BRAK RELACJI I ZWIĄZKU – chcesz stworzyć nowy związek, wejść w nową relację, ale nie chcesz popełniać tych samych błędów co kiedyś.

 • KŁÓTNIE – SPORY Z PARTNEREM – 
  chcesz komunikować się otwarcie, asertywnie w zgodzie z Sobą i bez ranienia partnera / partnerki.

Coaching kryzysowy

Twój związek przechodzi kryzys?
Obawiasz się rozstania?

A może już doświadczasz separacji? Zdrady? Odrzucenia?

Trudna sytuacja w Twoim związku trwa już od dawna i nie radzisz sobie z tym?

Kryzys w związku ma różne wymiary, ale ZAWSZE ODDZIAŁUJE NA OBOJE PARTNERÓW, POWODUJĄC ICH CIERPIENIE.

KRYZYS W ZWIĄZKU może przenosić się na różne obszary Twojego życia,  może powodować różne problemy i dolegliwości pozornie niezwiązane z sytuacją. DESTRUKCYJNIE  WPŁYWA RÓWNIEŻ NA DZIECI ORAZ RODZINĘ I PRZYJACIÓŁ.  

KRYZYS MA RÓWNIEŻ POTENCJAŁ DO ROZWOJU I ZMIANY, który wykorzystywany jest w procesie coachingu/mentoringu kryzysowego, aby nie tylko nie powtarzać tego, co doprowadziło do kryzysu, ale przede  wszystkim wprowadzić nowe, rozwiązania – korzystne związku . 

COACHING KRYZYSOWY –  zawsze zaczyna się bezpłatną  konsultacją.

 JAKIE PROBLEMY POMAGAM ROZWIĄZAĆ?

 • Rozstanie z partnerem / partnerką
 • Kryzys w kłótni i braku porozumienia w związku zagrażającym rozstaniu
 • Separacja
 • Rozwód
 • Zdrada
 • Oddalenie – brak bliskości i rozmów zagrażające rozstaniu
 • Kryzys codzienności – już nie jest tak jak było
 • Kryzys związany z narodzinami dziecka
 • Syndrom “opuszczonego gniazda”
 • Kryzys w wyniku relacji z rodzicami – z rodziną pochodzenia

Kursy on-line

Warsztaty, coachingowe programy grupowe.

Praca metodami coachingowymi jest bardzo skuteczna nie tylko w sesjach 1:1.

Wykorzystana w kursach i warsztatach  oraz w spotkaniach grupowych pozwala rozwiązać wiele problemów i trudności, osiągnąć zamierzony cel oraz przynosi trwałe i pożądane  zmiany.

Kursy on – line czy warsztaty to dobry i skuteczny ( często pierwszy) krok do własnego rozwoju i zmiany.

Warsztaty  i programy grupowe dają z kolei możliwość  przepracowania swojego celu w procesie grupowym, który jest nie tylko wspierający, ale również mobilizujący.

Warsztaty i programy grupowe, które prowadzę,  opierają się na relacji wynikającej z zaufania i poczucia bezpieczeństwa – zawsze pracujemy w nielicznych grupach. 

JAKIE PROBLEMY POMAGAM ROZWIĄZAĆ POPRZEZ KURSY I WARSZTATY?

 • BRAK PEWNOŚCI SIEBIE
 • BRAK POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI
 • NISKA SAMOOCENA
 • BRAK WIARY W SIEBIE
 • KŁÓTNIE W ZWIĄZKU I BRAK POROZUMIENIA
 • TRUDNOŚCI W OTWARTEJ KOMUNIKACJI – BRAK ASERTYWNOŚCI
 •  POŚWIĘCANIE SIĘ DLA INNYCH
 • ULEGŁOŚĆ WOBEC INNYCH
 • DOSTOSOWYWANIE SIĘ
 • BRAK ODWAGI DO DZIAŁANIA
 • NIERADZENIE SOBIE Z GNIEWIEM I ZŁOŚCIĄ
 • TRUDNOŚCI W KOMUNIKACJI W RELACJACH
Zobacz ofertę warsztatów

Opinie o mnie

Agnieszka Stążka - Gawrysiak

Gorąco polecam pracę z Małgosią każdej osobie, która chce lepiej zrozumieć siebie, zyskać wgląd we własne emocje i potrzeby i dokonać zmian w myśleniu i działaniu, które pomagają budować lepsze relacje z samym sobą i innymi ludźmi.

Gosia w rzadko spotykany sposób łączy empatię, takt, łagodność i wrażliwość z odwagą zadawania niewygodnych pytań i brania na klatę tego, co wypływa z klienta. Każda sesja z nią była cennym czasem dla mnie, inwestycją w lepsze życie. Będę do Gosi wracać, kiedy pojawią się nowe obszary do pracy!

Agnieszka

Coaching z Małgosią pozwolił mi odkryć siebie na nowo ,odkryć swoje potrzeby które były mniej ważne i nauczyłam się je wyrażać. Polecam każdemu- każdej kobiecie.

Anna

Najwieksza wartością procesu coachingowego z Małgosią była możliwość spojrzenia z innej perspektywy, wyjście ze strefy komfortu lub nawet kata, w którym odbijała się od ścian – proces coachingowy z Tobą był taka bezpieczna lina, której mogłam się trzymać eksplorując nowe – i patrzenie na różne sprawy i działanie. Dzięki pracy z Tobą uwierzyłam bardziej w siebie, lepiej poznałam kim jestem i co oferuje, szczególnie w swojej pracy.

Coaching z Małgosią poleciłabym kobietom, które nie do końca sa pewne siebie i swojej marki, co proponują innym, jakie są ich wartości. Kobietom, które potrzebują nazwać niektóre rzeczy/ procesy w swoim życiu, ale nie maja do końca odwagi.

Ania

Dziękuję za wsparcie w rozwoju, którego świadomie się podjęłam. Cieszę się, że miałam możliwość uczestniczyć w szkoleniach, warsztatach i sesjach. Ważne, żeby w zgodzie ze sobą budować swoją przyszłość i myślę, że każdy człowiek dojrzały chociaż raz w życiu może spróbować zawalczyć o siebie. Zwłaszcza kobiety, których czasami potrzeby się pomija powinny stanąć w odwadze po swoje marzenia.

W wyniku coachingu nauczyłam się dbać o swój dobrostan, zmieniać perspektywę, szukać rozwiązań w pozornie niełatwych sytuacjach, podejmować nowe wyzwania, zamykać sprawy z przeszłości i być szczęśliwą.

Krzysztof Nowacki

Uczestniczyłem na warsztatach prowadzonych przez Małgosię Gumowską. Świetnie poprowadzone pomogły mi w rozwiązywaniu moich problemów. Chętnie przyjadę na inne zajęcia.

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Małgosia jest profesjonalistką z sercem w tym co robi. W pracy z Małgosią poczułam pełną koncentrację, empatię, uważność i niezwykłą trafność. Bardzo dziękuję za niezwykle wartościowe spotkanie pełne mocnych pytań i głębokich odpowiedzi!

Joasia Studzińska

 Coach z powołania! Uważna, wnikliwa, empatyczna. Przy jej pomocy można w sobie wiele odkryć i w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze przyjrzeć się najtrudniejszym sprawom.

Paweł Skrzypak

 Małgosiu, bardzo dziękuję Ci za profesjonalne i pełne zaangażowania szkolenie w temacie samoakceptacji. To spotkanie poszerza horyzonty i zdecydowanie pomaga akceptować siebie i otaczający świat. Zdecydowanie polecam. Pozdrawiam. Paweł.

Marta

Wypełnia mnie wielka wdzięczność za to, że spotkałam na swojej drodze Małgosię.

Jej profesjonalizm połączony z autentyczną empatią i wspaniałą umiejętnością słuchania zbudowały między nami wielkie zaufanie. To wszystko na przestrzeni półrocznej wspólnej pracy. Każda sesja była dla mnie głębokim spotkaniem z samą sobą, Gosia stanowiła dla mnie szczere, kochające i przejrzyste lustro, dzięki któremu mogłam odkrywać i układać samą siebie,  korzystając ze stabilnego wsparcia.

Z całego serca polecam wszystkim współpracę z Małgosią, wszystkim tym gotowym na prawdziwe pokochanie siebie oraz harmonizowanie swoich relacji, zaczynając od siebie najpierw.
Dziś wiem, że wszystko to, co dzieje się w naszych relacjach jest odzwierciedleniem tego, co dzieje się w nas. Mocno wierzę w to, że każdy z Nas pragnie miłości i relacji nią wypełnionych, jednak od siebie dodam, że warto zacząć od tego, by w pełni zadbać o własny dobrostan i stan umysłu, by móc takie relacje budować w większej świadomości, by jednocześnie tworzyć przyjemne podłoże dla wzrostu tych, których kochamy. Wielkie „Dziękuję” dla Małgosi i polecam.

Kasia

Kiedy rozpoczynałam swoja podróż z Małgosią, to te 12 spotkań były dla mnie odległą perspektywą i pewnie bym  nie dotarła do miejsca, w którym jestem teraz w moim życiu, gdyby nie Moja Przewodniczka, bo tak właśnie postrzegam Małgosię.

Wrodzona kultura i dobre wychowanie, nie pozwalają mi głośno nazwać miejsca do jakiego zapędziłam sama siebie, desperacko próbując się ratować. Uciszane najmniejsze potrzeby, brak wiary w swoją sprawczość i moc działania, poddawanie się i oddawanie decyzji innym, brak odwagi o proszenie o pomoc i jeszcze ta „Mała Dziewczynka”, ciągle błagająca o sekundę uwagi, o miłość. Mnie po prostu nie było. (…)

Wiedziałam już, że chcę wyruszyć w drogę w poszukiwaniu lepszej jakości życia. Nie sądziłam tylko, że „plecak ”,  jaki chciałam ze sobą zabrać nie zawierał nic, co by mnie w tej drodze wspierało, ale za to zapakowany po brzegi był oczekiwaniami, wymaganiami, ‘muszę’ i do tego nierozliczoną przeszłością. To nie mogło się udać. I nie udałoby się gdyby nie współpraca, wsparcie Małgosi. (….)Dziś mam w sobie na tyle odwagi i pewności, aby nie bać się, nawet przez samą sobą, głośno komunikować swoje potrzeby, rozmawiać-  nawet jeśli temat wywołuje skrajne emocje u mnie czy rozmówcy, (…) Ja żyję pełnią mojego życia – świadomie podejmując decyzje i ponosząc konsekwencje wyborów.

Mam w sobie morze wdzięczności dla Małgosi (…)

I tak, jest jeszcze wiele trudności z którymi się zmagam, ale nie budzi to już tak skrajnych emocji jak rok temu. One są. I ja je akceptuję. I ja je oglądam i sprawdzam, co mi z nimi nie gra.

Dziękuje Ci Małgosiu za lepszą jakość mojego życia

Pytania?
Chcesz się dowiedzieć, jak pracuję?
Chcesz poznać szczegóły mojej oferty?
Zadzwoń do mnie lub napisz – zapraszam do kontaktu

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Odpowiadam najczęściej: Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Wybierz dogodny termin w kalendarzu online