Dla Ciebie

Zbuduj relacje z samym sobą opartą na poczuciu własne wartości, pewności siebie i wierze w siebie, aby dzięki temu tworzyć szczęśliwe związki i dobre relacje - prywatne i zawodowe

Coaching indywidualny

To spotkania jeden na jeden.
Coaching to proces składający się z minimum 4 sesji.

Jeden proces pozwala zrealizować jeden cel, który pomagam odkryć.
Każdy proces poprzedzony jest bezpłatną konsultacją, na którą umów się tu:

Proces coachingowy, do którego Cię zapraszam, pozwala odkrywać  siebie – swoją tożsamość, wyrażać  swoje potrzeby oraz stawiać granice . 

Prowadzi do nabycia kompetencji, poprzez które można zadbać o siebie i ważną dla siebie relację –  z poszanowaniem  siebie i drugiej osoby. 

Proces indywidualny pomaga zbudować pewność siebie i poczucie własnej wartości oraz przezwyciężać trudności i kryzysy w związkach i relacjach w oparciu o założenia stworzonego przeze mnie modelu.

Zacznij od Siebie swój związek i relacje !

JAKIE PROBLEMY POMAGAM ROZWIĄZAĆ?

 • BRAK PEWNOŚCI SIEBIE I NISKIE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI.
  – niska samoocena, zaniżona samoakceptacja

 • BRAK WIARY W SIEBIE I ZAUFANIA DO SIEBIE – ulegasz swoim lękom i obawom, brak Ci odwagi w działaniu, nie wiesz, co jest dla Ciebie ważne i wartościowe, nie wiesz, czego chcesz i pragniesz i jak masz to osiągnąć.

 • BRAK DBAŁOŚCI O WŁASNE POTRZEBY – stawiasz potrzeby innych ponad własne. Nie umiesz odmawiać i wciąż na tym tracisz.

 • NIESTAWIANIE GRANIC W RELACJACH – ULEGŁOŚĆ  –  dostosowujesz się do innych, masz trudności z wyrażeniem własnego zdania, realizowaniem swoich celów i marzeń,

 • TRUDNOŚCI Z WYRAŻANIEM EMOCJI – albo jesteś zbyt uległa/uległy, albo wybuchasz. Unikasz konfliktów albo się z nich wycofujesz.

   

 • NIE RADZISZ SOBIE Z LĘKIEM, GNIEWEM I ZŁOŚCIĄ – trudne emocje Cię ograniczają, popadasz w poczucie winy, odczuwasz presję.

   

 • BRAK RELACJI I ZWIĄZKU – chcesz stworzyć nowy związek, wejść w nową relację, ale nie chcesz popełniać tych samych błędów co kiedyś.

 • KŁÓTNIE – SPORY Z PARTNEREM – 
  chcesz komunikować się otwarcie, asertywnie w zgodzie z Sobą i bez ranienia partnera / partnerki.

Coaching kryzysowy

Twój związek przechodzi kryzys?
Obawiasz się rozstania?

A może już doświadczasz separacji? Zdrady? Odrzucenia?

Trudna sytuacja w Twoim związku trwa już od dawna i nie radzisz sobie z tym?

Kryzys w związku ma różne wymiary, ale ZAWSZE ODDZIAŁUJE NA OBOJE PARTNERÓW, POWODUJĄC ICH CIERPIENIE.

KRYZYS W ZWIĄZKU może przenosić się na różne obszary Twojego życia,  może powodować różne problemy i dolegliwości pozornie niezwiązane z sytuacją. DESTRUKCYJNIE  WPŁYWA RÓWNIEŻ NA DZIECI ORAZ RODZINĘ I PRZYJACIÓŁ.  

KRYZYS MA RÓWNIEŻ POTENCJAŁ DO ROZWOJU I ZMIANY, który wykorzystywany jest w procesie coachingu/mentoringu kryzysowego, aby nie tylko nie powtarzać tego, co doprowadziło do kryzysu, ale przede  wszystkim wprowadzić nowe, rozwiązania – korzystne związku . 

COACHING KRYZYSOWY –  zawsze zaczyna się bezpłatną  konsultacją.

 JAKIE PROBLEMY POMAGAM ROZWIĄZAĆ?

 • Rozstanie z partnerem / partnerką
 • Kryzys w kłótni i braku porozumienia w związku zagrażającym rozstaniu
 • Separacja
 • Rozwód
 • Zdrada
 • Oddalenie – brak bliskości i rozmów zagrażające rozstaniu
 • Kryzys codzienności – już nie jest tak jak było
 • Kryzys związany z narodzinami dziecka
 • Syndrom “opuszczonego gniazda”
 • Kryzys w wyniku relacji z rodzicami – z rodziną pochodzenia

Kursy on-line

Warsztaty, coachingowe programy grupowe.

Praca metodami coachingowymi jest bardzo skuteczna nie tylko w sesjach 1:1.

Wykorzystana w kursach i warsztatach  oraz w spotkaniach grupowych pozwala rozwiązać wiele problemów i trudności, osiągnąć zamierzony cel oraz przynosi trwałe i pożądane  zmiany.

Kursy on – line czy warsztaty to dobry i skuteczny ( często pierwszy) krok do własnego rozwoju i zmiany.

Warsztaty  i programy grupowe dają z kolei możliwość  przepracowania swojego celu w procesie grupowym, który jest nie tylko wspierający, ale również mobilizujący.

Warsztaty i programy grupowe, które prowadzę,  opierają się na relacji wynikającej z zaufania i poczucia bezpieczeństwa – zawsze pracujemy w nielicznych grupach. 

JAKIE PROBLEMY POMAGAM ROZWIĄZAĆ POPRZEZ KURSY I WARSZTATY?

 • BRAK PEWNOŚCI SIEBIE
 • BRAK POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI
 • NISKA SAMOOCENA
 • BRAK WIARY W SIEBIE
 • KŁÓTNIE W ZWIĄZKU I BRAK POROZUMIENIA
 • TRUDNOŚCI W OTWARTEJ KOMUNIKACJI – BRAK ASERTYWNOŚCI
 •  POŚWIĘCANIE SIĘ DLA INNYCH
 • ULEGŁOŚĆ WOBEC INNYCH
 • DOSTOSOWYWANIE SIĘ
 • BRAK ODWAGI DO DZIAŁANIA
 • NIERADZENIE SOBIE Z GNIEWIEM I ZŁOŚCIĄ
 • TRUDNOŚCI W KOMUNIKACJI W RELACJACH
Zobacz ofertę warsztatów i kursów online

Opinie o mnie

Agnieszka Stążka - Gawrysiak

Gorąco polecam pracę z Małgosią każdej osobie, która chce lepiej zrozumieć siebie, zyskać wgląd we własne emocje i potrzeby i dokonać zmian w myśleniu i działaniu, które pomagają budować lepsze relacje z samym sobą i innymi ludźmi.

Gosia w rzadko spotykany sposób łączy empatię, takt, łagodność i wrażliwość z odwagą zadawania niewygodnych pytań i brania na klatę tego, co wypływa z klienta. Każda sesja z nią była cennym czasem dla mnie, inwestycją w lepsze życie. Będę do Gosi wracać, kiedy pojawią się nowe obszary do pracy!

Agnieszka

Coaching z Małgosią pozwolił mi odkryć siebie na nowo ,odkryć swoje potrzeby które były mniej ważne i nauczyłam się je wyrażać. Polecam każdemu- każdej kobiecie.

Anna

Najwieksza wartością procesu coachingowego z Małgosią była możliwość spojrzenia z innej perspektywy, wyjście ze strefy komfortu lub nawet kata, w którym odbijała się od ścian – proces coachingowy z Tobą był taka bezpieczna lina, której mogłam się trzymać eksplorując nowe – i patrzenie na różne sprawy i działanie. Dzięki pracy z Tobą uwierzyłam bardziej w siebie, lepiej poznałam kim jestem i co oferuje, szczególnie w swojej pracy.

Coaching z Małgosią poleciłabym kobietom, które nie do końca sa pewne siebie i swojej marki, co proponują innym, jakie są ich wartości. Kobietom, które potrzebują nazwać niektóre rzeczy/ procesy w swoim życiu, ale nie maja do końca odwagi.

Ania

Dziękuję za wsparcie w rozwoju, którego świadomie się podjęłam. Cieszę się, że miałam możliwość uczestniczyć w szkoleniach, warsztatach i sesjach. Ważne, żeby w zgodzie ze sobą budować swoją przyszłość i myślę, że każdy człowiek dojrzały chociaż raz w życiu może spróbować zawalczyć o siebie. Zwłaszcza kobiety, których czasami potrzeby się pomija powinny stanąć w odwadze po swoje marzenia.

W wyniku coachingu nauczyłam się dbać o swój dobrostan, zmieniać perspektywę, szukać rozwiązań w pozornie niełatwych sytuacjach, podejmować nowe wyzwania, zamykać sprawy z przeszłości i być szczęśliwą.

Krzysztof Nowacki

Uczestniczyłem na warsztatach prowadzonych przez Małgosię Gumowską. Świetnie poprowadzone pomogły mi w rozwiązywaniu moich problemów. Chętnie przyjadę na inne zajęcia.

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Małgosia jest profesjonalistką z sercem w tym co robi. W pracy z Małgosią poczułam pełną koncentrację, empatię, uważność i niezwykłą trafność. Bardzo dziękuję za niezwykle wartościowe spotkanie pełne mocnych pytań i głębokich odpowiedzi!

Joasia Studzińska

 Coach z powołania! Uważna, wnikliwa, empatyczna. Przy jej pomocy można w sobie wiele odkryć i w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze przyjrzeć się najtrudniejszym sprawom.

Paweł Skrzypak

 Małgosiu, bardzo dziękuję Ci za profesjonalne i pełne zaangażowania szkolenie w temacie samoakceptacji. To spotkanie poszerza horyzonty i zdecydowanie pomaga akceptować siebie i otaczający świat. Zdecydowanie polecam. Pozdrawiam. Paweł.

Marta

Wypełnia mnie wielka wdzięczność za to, że spotkałam na swojej drodze Małgosię.

Jej profesjonalizm połączony z autentyczną empatią i wspaniałą umiejętnością słuchania zbudowały między nami wielkie zaufanie. To wszystko na przestrzeni półrocznej wspólnej pracy. Każda sesja była dla mnie głębokim spotkaniem z samą sobą, Gosia stanowiła dla mnie szczere, kochające i przejrzyste lustro, dzięki któremu mogłam odkrywać i układać samą siebie,  korzystając ze stabilnego wsparcia.

Z całego serca polecam wszystkim współpracę z Małgosią, wszystkim tym gotowym na prawdziwe pokochanie siebie oraz harmonizowanie swoich relacji, zaczynając od siebie najpierw.
Dziś wiem, że wszystko to, co dzieje się w naszych relacjach jest odzwierciedleniem tego, co dzieje się w nas. Mocno wierzę w to, że każdy z Nas pragnie miłości i relacji nią wypełnionych, jednak od siebie dodam, że warto zacząć od tego, by w pełni zadbać o własny dobrostan i stan umysłu, by móc takie relacje budować w większej świadomości, by jednocześnie tworzyć przyjemne podłoże dla wzrostu tych, których kochamy. Wielkie „Dziękuję” dla Małgosi i polecam.

Magda

Niech Cię nie zmyli informacja, że Małgosia jest coachem wyłącznie od związków. Chyba że masz na myśli związek z najważniejszą osobą w Twoim życiu, czyli “sobą”. Myślę, że każdy z nas choć raz w życiu powinien spróbować popracować z mentorem, coachem i zrobić swojego rodzaju podsumowanie dotychczasowego życia i spojrzenie na nie z innej perspektywy. Gwarantuję, że wglądy, jakie się pojawią, odmienią Twoje życie i zmobilizują do stworzenia pięknych planów na przyszłość. Małgosia jest najlepszą towarzyszką, jaką można sobie wymarzyć na tej drodze. Opisanie jej kilkoma przymiotnikami takimi jak wspierająca, empatyczna, profesjonalna, przemiła to za mało. Ja to wiem, Ty musisz sprawdzić 🙂

Aleksandra

Dzięki spotkaniom z Małgosią nauczyłam się zarządzać sferami swojego życia zawodowego oraz prywatnego z zupełnie innej perspektywy. Zajęcia pozwoliły w zdecydowany sposób odkryć siebie, swoje potrzeby oraz wyrobić swoje “know how”. Serdecznie polecam

Karina Przychodzeń
Manager ds Logistyki

Praca z Małgosią to nie tylko rozwój kompetencji managerskich, ale też nieocenione wsparcie w budowaniu dobrych relacji, poprawienie jakości komunikacji w firmie i milowy krok w rozwoju osobistym.
Polecam serdecznie!

Tomasz Kachnic
Engineering Manager | NI Budapest Site Leader | EMBA

Małgosia była moją mentorką w pierwszym kwartale roku 2022. Gdy zaczynaliśmy, nie miałem doświadczenia w tego typu współpracy.

Moje wnioski co do Małgosi jako mentorki są następujące:
– jest profesjonalistką – jest w stanie poprowadzić osobę w bardzo dobry sposób. Ma dobrą strukturę pracy i jest w stanie zbudować odpowiedni format współpracy. Potrafi zdefiniować role, określić model oraz określić cele.
– jest zaangażowana – energia podczas spotkań jest na bardz wysokim poziomie. Jest gotowa do dyskutowania na tematy o różnym poziomie “ciekawości”. Po spotkaniach często dostawałem materiały dodatkowe.
– ma bardzo wysoko rozwiniętą inteligencję emocjonalną i zrozumienie różnic kulturowych – pracuję w środowisku międzynarodowym i bedzo cieszyłem się na każdą rozmowę z Małgosią, która ma bardzo otwarty umysł i szczerze jej zależy na zrozumieniu emocji drugiej osoby.
– ma doświadczenie – rozmowa to nie są puste stwierdzenia. Większość problemów, które chciałem omówić była w stanie skomentować i podać przykład z życia.

Reasumując, niezależnie od tego na jakim poziomie obecnie jesteś w twojej ścieżce z mentoringiem, Małgosia jest dobrą osobą. Wprowadzi cię na odpowiedni tor i pomoże znaleźć drogę do celu.

Serdecznie polecam tę współpracę i swoje doświadczenia oceniam na 11/10 (albo wyżej).

Jacek Orlowski
Dyrektor Oddziału w Warszawie firmy MTL Sp.J.

Zdecydowanie rekomenduję zajęcia z coachingu z Małgosią. Dzięki tym zajęciom wzbogaciłem swój warsztat i zwróciłem uwagę na rzeczy, o których wcześniej nie myślałem.
Małgosia prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie, wykazuje się dużym zaangażowaniem, a w sytuacjach trudnych służy radą.
Hasło ,,Coach dobrych relacji” idealnie pasuje do specyfiki zajęć i podejścia Małgosi.
Dziękuję bardzo za możliwość udziału w programie. Zachęcam do spróbowania.

Kasia

Kiedy rozpoczynałam swoja podróż z Małgosią, to te 12 spotkań były dla mnie odległą perspektywą i pewnie bym  nie dotarła do miejsca, w którym jestem teraz w moim życiu, gdyby nie Moja Przewodniczka, bo tak właśnie postrzegam Małgosię.

Wrodzona kultura i dobre wychowanie, nie pozwalają mi głośno nazwać miejsca do jakiego zapędziłam sama siebie, desperacko próbując się ratować. Uciszane najmniejsze potrzeby, brak wiary w swoją sprawczość i moc działania, poddawanie się i oddawanie decyzji innym, brak odwagi o proszenie o pomoc i jeszcze ta „Mała Dziewczynka”, ciągle błagająca o sekundę uwagi, o miłość. Mnie po prostu nie było. (…)

Wiedziałam już, że chcę wyruszyć w drogę w poszukiwaniu lepszej jakości życia. Nie sądziłam tylko, że „plecak ”,  jaki chciałam ze sobą zabrać nie zawierał nic, co by mnie w tej drodze wspierało, ale za to zapakowany po brzegi był oczekiwaniami, wymaganiami, ‘muszę’ i do tego nierozliczoną przeszłością. To nie mogło się udać. I nie udałoby się gdyby nie współpraca, wsparcie Małgosi. (….)Dziś mam w sobie na tyle odwagi i pewności, aby nie bać się, nawet przez samą sobą, głośno komunikować swoje potrzeby, rozmawiać-  nawet jeśli temat wywołuje skrajne emocje u mnie czy rozmówcy, (…) Ja żyję pełnią mojego życia – świadomie podejmując decyzje i ponosząc konsekwencje wyborów.

Mam w sobie morze wdzięczności dla Małgosi (…)

I tak, jest jeszcze wiele trudności z którymi się zmagam, ale nie budzi to już tak skrajnych emocji jak rok temu. One są. I ja je akceptuję. I ja je oglądam i sprawdzam, co mi z nimi nie gra.

Dziękuje Ci Małgosiu za lepszą jakość mojego życia

Pytania?
Chcesz się dowiedzieć, jak pracuję?
Chcesz poznać szczegóły mojej oferty?
Zadzwoń do mnie lub napisz – zapraszam do kontaktu

Od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Odpowiadam najczęściej: Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Wybierz dogodny termin w kalendarzu online