MG | O mnie

Mam na imię Małgosia i jestem Coachem Dobrych Relacji

Wspieram ludzi w tworzeniu szczęśliwych związków i dobrych relacji w zgodzie z samym sobą.

Jestem dyplomowanym coachem i mentorem. Specjalizuję się w komunikacji i strategiach komunikacyjnych w zakresie werbalnym i niewerbalnym.

Dyplom coacha i mentora uzyskałam na SWPS w Warszawie w Laboratorium Psychoedukacji. 

Jestem kobietą, mamą, żoną i coachem – to współtworzy moją tożsamość.  

Coaching jest moją pasją i wyrósł z marzenia, aby uczynić ludzkie życie lepszym.

Wierzę w człowieka i jego potencjał do zmian oraz kształtowania swojego życia i swiata. 

Jako coach i mentor pomagam ludziom poznawać i rozumieć siebie, bo ”nawet stojąc, można się zagubić”         

                                                                                                          (Edward Stachura)

MG | O mnie

Mam na imię Małgosia i jestem Coachem Dobrych Relacji.

Moja misją jest wspieranie ludzi w tworzeniu szczęśliwych dla nich relacji poprzez dobrą komunikację z samym sobą i dzięki temu z drugim człowiekiem. Pomagam rozwiązywać kłopoty w relacjach, pomagam w zmianie relacji na lepsze, na bardziej satysfakcjonujące. 

Jestem profesjonalnym coachem i mentorem. Poprzez indywidualny coaching, warsztaty i szkolenia oraz blog wspieram osoby, które chcą odkrywać samego siebie dla własnego dobra i dobra swoich relacji. Specjalizuję się w procesach komunikacyjnych. 

Mój rozwój osobisty trwa przez całe moje zawodowe życie. Ukończyłam kilka kierunków studiów podyplomowych,  mam za sobą wiele kursów i warsztatów.

Jako coach: 

  • ukończyłam Podyplomowe Studia Coachingu i Mentoringu w Laboratorium Psychoedukacji przy SWPS w Warszawie,
  • od 2018 roku polegam superwizji grupowej dla coachów celem podnoszenia jakości moich kompetencji oraz celem profesjonalizacji zawodu coacha,
  • w 2020 roku będę się ubiegać się o akredytację w Izbie Coachingu.

Przeprowadziłam kilkadziesiąt godzin warsztatów i szkoleń oraz około 100 godzin coachingu indywidualnego. Wciąż się doskonalę i rozwijam. Mam wiele pomysłów, które chcę realizować. Marzy mi się lepszy świat – świat ludzi żyjących w harmonii z sobą i tworzących szczęśliwe relacje.

Coaching jest moja pasją i spełnieniem mojego marzenia, by uczynić ludzkie życie lepszym. Pracuję w oparciu o swoje autorskie programy, co zaspokaja również moja potrzebę kreatywności.  Jako coach jestem sumą moich doświadczeń i doświadczeń wszystkich ludzi, których spotkałam  na swojej drodze. Wierzę w ludzi i ich możliwości do kształtowania siebie i swoich relacji. Wierzę, że każdy ma potencjał, by wieść szczęśliwe i dobre życie. Czasami trzeba po prostu to odkryć, co niekiedy bywa trudne bez pomocy.

Szczęśliwe życie, szczęśliwe relacje, akceptacja samego siebie  – wszystko to jest możliwe. Trzeba tylko zacząć 🙂