Coaching dla par

COACHING DLA PAR nie jest terapią ani związków, ani par. Jest sposobem na wykorzystanie doświadczeń pary, aby wyeliminować to, co niechciane w relacjach i wprowadzić to, czego obie strony relacji oczekują. To praca nad sobą dla dobra relacji. Relacji nie trzeba zrywać, warto je budować świadomie, odważnie i odpowiedzialnie.
COACHING DLA PAR daje możliwość bycia autentycznym, uczciwym w relacjach z partnerem. Daje odwagę wyrażania siebie w relacjach. Daje zrozumienie, że relacje są dynamiczne i podlegają wielu zmiennym oraz zmianom determinowanym różnorodnymi przyczynami.
Szczęśliwe relacje są możliwe, szczęśliwe małżeństwa i związki to nie mrzonka. Mogą się stać udziałem każdego z nas i warto nad tym pracować. Związek jest dynamiczny, zmienia się tak jak każda z osób, która w nim funkcjonuje. Wnosimy do niego różne nasze doświadczenia i przekonania, co niekiedy nie ułatwia relacji w związku. Można nad tym pracować i zacząć czerpać szczęście, zadowolenie i spokój zarówno z relacji jak i związku.

Coaching dla par

 • 8-10 sesji,
 • czas trwania jednej sesji to 1,5-3 h
 • gabinety – w Warszawie i w Toruniu
 • coaching dla par odbywa się na zasadach zgodnych z etyką pracy coacha oraz respektujących potrzeby i wartości Klientów
 • cena 290 zł za sesję (dla dwóch osób) – przy płatności jednorazowej za cały proces zniżka 10%

Zobacz ofertę coachingu dla par

Warsztaty dla par

Wyjątkowy warsztat dla par

Trzydniowa randka z ukochaną osobą!

Jesteś zainteresowany/na - napisz lub zadzwoń

Odpowiem na każde Twoje pytanie

Jak się ze mną pracuje?

 • positive review  Coach z powołania! Uważna, wnikliwa, empatyczna. Przy jej pomocy można w sobie wiele odkryć i w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze przyjrzeć się najtrudniejszym sprawom.

  Joasia Studzińska Avatar Joasia Studzińska
  18 July 2019

  positive review  Osobiście polecam warsztaty z Małgosią, która jest świetnym i uważnym trenerem. Szkolenie, które przeprowadziła w Strefie Jezyka odpowiadało naszym potrzebom, a Małgosia zadbała o kazdy drobny szczegół. Dziękujemy.

  Milena Jastrzębska Avatar Milena Jastrzębska
  15 February 2019
 • positive review  Małgosia jest profesjonalistką z sercem w tym co robi. W pracy z Małgosią poczułam pełną koncentrację, empatię, uważność i niezwykłą trafność. Bardzo dziękuję za niezwykle wartościowe spotkanie pełne mocnych pytan i głebokich odpowiedzi!

  Patrycja Dorsz Vel Drożdż Avatar Patrycja Dorsz Vel Drożdż
  6 October 2019

  positive review  Uczestniczyłem na warsztatach prowadzonych przez Małgosię Gumowską. Świetnie poprowadzone pomogły mi w rozwiązywaniu moich problemów. Chętnie przyjadę na inne zajęcia.

  Krzysztof Nowacki Avatar Krzysztof Nowacki
  28 November 2018
 • positive review  Dzięki Pani Małgosi znów rozmawiamy z synem 'po ludzku'. Właściwy przeowdnik w mętliku rodzinnych relacji. Dziękuję!

  Julianna Wiecka Avatar Julianna Wiecka
  4 December 2018

  positive review  W zeszłym tygodniu odbyliśmy profesjonalne szkolenie dla naszych Lektorów z budowania relacji nie tylko w klasie (z uczniami), ale także poza nią (w zespole lektorskim, na przestrzeni Lektor-Rodzic itp.). Szkolenie dopasowane w pełni do potrzeb zespołu. Dużo praktycznych pomysłów, dużo pracy na (naszych) autentycznych przypadkach. Gorąco polecamy współpracę z Małgorzatą, pełen profesjonalizm!

  Strefa Języka Avatar Strefa Języka
  12 February 2019
 • positive review  Profesjonalizm, wiarygodność i zaufanie.

  Andrzej Gumowski Avatar Andrzej Gumowski
  5 September 2018

  positive review  Małgosiu, bardzo dziękuję Ci za profesjonalne i pełne zaangażowania szkolenie w temacie samoakceptacji. To spotkanie poszerza horyzonty i dzecydowanie pomaga akceptować siebie i otaczjący świat. Zdecydowanie polecam. Pozdrawiam. Paweł. 👌

  Pawel Skrzypczak Avatar Pawel Skrzypczak
  1 April 2019
 • positive review  Grupowe szkolenie dla rodziców przeprowadzone w Drawsku Pomorskim było ciekawe, profesjonalne i rzeczowe, a każdy uczestnik opuścił salę z refleksją, z odpowiedzią, z rozwiązaniem...wieść się niesie, w skutek czego jako inicjator wydarzenia w Drawsku Pomorskim dostaję zapytania o więcej, na co jako uczestnik i rodzic również liczę 🙂 Dziękujemy !

  Teresa Szpadzińska Avatar Teresa Szpadzińska
  7 February 2019

  positive review  POLECAM bardzo zajęcia z Małgosią. Zaangażowanie, uwazność a przede wszystkim pasja z jaką pracuje przekłada sie na efekty. Był to dla mnie wartościowy czas.Dziękuję❤

  Aleksandra Królikowska Avatar Aleksandra Królikowska
  5 August 2019

Zobacz również

Zobacz jak pracuję