Kochane Kobiety, Babki, Dziewczyny!

Zrzut ekranu 2020-02-4 o 19.48.39

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Zabierając się do pisania tego tekstu, uświadomiłam sobie bardzo mocno, jak ważne jest dla mnie przekonanie, że to, co robię, ma sen. Ważna jest też dla mnie wiara, że oferuję produkty najwyższej jakości, wartościowe i autentyczne. I taki jest warsztat dla kobiet „Uwierz w siebie”. Krystalizował się we mnie od dłuższego czasu, a niedługo ma swoją premierę.
Już 7 lutego w Warszawie pierwsze z czterech spotkań składających się na ten warsztat
To mój produkt, z którym się bardzo mocno identyfikuję. Chcę, aby na stałe zagościł w mojej ofercie, bo wsparcie udzielane innym jest jedną z moich wartości.
Dedykowany jest tylko kobietom, bo przez wiele lat przyglądałam się kobietom w różnym wieku, które zmagały się z brakiem wiary w siebie. Nie zawsze tak to nazywały, nie zawsze wiedziały, gdzie leży problem, najczęściej wydawało im się, że nic nie można z tym zrobić. Łączyło je to, że odczuwały dyskomfort na różnych etapach swojego życia i w różnych jego obszarach oraz to, że najczęściej poświęcały się dla innych, swoje dobro i potrzeby „odkładając na półkę”.
Poprzez ten warsztat postanowiłam pomóc kobietom w nawiązaniu najlepszej z możliwych relacji – relacji z samą sobą. Jeśli w tej relacji jesteśmy spójne, jeśli znamy siebie, jeśli siebie akceptujemy i szanujemy i jeszcze kilka innych „jeśli”…, to nasze kobiece życie staje się lepsze. My stajemy się lepsze: dla samych siebie, ale też dla innych. Zyskują też na tym nasze relacje: z mężem, partnerem, dziećmi, naszymi rodzicami.
Kochane Kobiety, Babki, Dziewczyny – mamy prawo do wszystkiego, co najlepsze. Mamy prawo do samych siebie ? i do bycia sobą. Wystarczy tylko w to uwierzyć ?
Zapraszam na warsztat „Uwierz w siebie”, zapraszam w podróż do samej siebie ?
Więcej informacji o warsztacie “Uwierz w siebie” ➡ bit.ly/mg_uwierzwsiebie
Małgosia

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://youtu.be/reB7QxMUPl0″ align=”center” title=”Uwierz w siebie – warsztat dla kobiet”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

[/vc_column][/vc_row]

Posty powiązane

Zostaw komentarz