EDYCJA JESIENNA W TERMINIE  2 – 4  PAŹDZIERNIKA 2020  

Ideą weekendu jest pokazać, że związek wymaga pielęgnacji i troski, o czym  często  zapominamy w pośpiechu codzienności a skutki z tego wynikające bywają dla związku trudne.  

W czasie weekendu „Dwoje na huśtawce, czyli jak zadbać o szczęśliwy związek?”  znajdzie się czas na rozmowy z partnerem/ partnerką, na relaks,  na bycie blisko siebie  i bycie razem , wszystko po to, by przypomnieć sobie, jak dobrze jest być tylko we dwoje. Jak dobrze jest być razem.

Weekend stwarza również okazję do tego, by dzielić się swoim doświadczeniem  z innymi parami, co pomaga spojrzeć na swój związek i na siebie z innej perspektywy. 

Wartością tego weekendu jest jego kameralność I intymność – w spotkaniu „Dwoje na huśtawce, czyli jak zadbać o szczęśliwy związek?” weźmie udział TYLKO PIĘĆ PAR! 

Dlaczego „Dwoje na huśtawce”?

Ten zwyczajny przedmiot przychodzi mi na myśl, gdy zastanawiam się nad związkiem dwojga ludzi. Miedzy zabawą na huśtawce a byciem w związku dostrzegam wiele analogii.

Ile wysiłku obie osoby muszą włożyć, aby wprawić ją w ruch!  Jak bardzo muszą zgrać swój rytm, żeby  huśtawka  huśtała się długo i równomiernie?  To od nich zależy, czy zaledwie się wychyla czy też szybuje wysoko. Oboje muszą  chcieć tego samego, bo inaczej niczego nie osiągną.

 • Weekend dla par “Dwoje na huśtawce, czyli  jak zadbać o szczęśliwy związek?” powstał myślą o tym, żeby przywołać najlepsze i najpiękniejsze aspekty Waszych uczuć i relacji.
 • Ten weekend to czas na rozmowy, na bliskość, intymność oraz relaks we dwoje. Nie będzie tam miejsca na smutki i spory.
 • Nauczycie się też, jak w codzienności  związku radzić sobie z tym, co trudne i co wprawia Waszą “huśtawkę” w przeciwne rytmy.
 • W  czasie tego weekendu odbędą się spotkania – warsztaty, które poprowadzę z moim mężem Andrzejem – również coachem. Podzielimy się z Wami  i naszą wiedzą, i naszym doświadczeniem, aby pokazać, że szczęśliwe związki są dla każdego z nas a trudności w związku są udziałem wszystkich. Można jednak nauczyć się, jak je w związku przezwyciężać☺
 • Jak zadbać o szczęśliwy związek? Na to pytanie odpowiedź znajdziesz w czasie naszych warsztatów☺
 • Ten weekend nie da okazji, aby rozwikłać problemy Twojego związku. Pomoże jednak im się przyjrzeć i zrozumieć, że warto nad związkiem pracować, warto się o niego starać każdego dnia.

Dwoje na huśtawce – czasem są jak dwa wahadła będące w największym odchyleniu, bo każdy buja się we własnym rytmie na swoim krzesełku. Razem a jednak osobno.

Niewiele potrzeba, aby huśtawka zaczęła poruszać się w jednym rytmie. Niewiele potrzeba, aby być razem, nie tracąc swojej indywidualności. 

Nie ma znaczenia, jak długo trwa Wasz związek. 

Zawsze warto posiedzieć razem – nawet pomilczeć, trzymając się za ręce. Warto razem cieszyć się chwilą zabawy i odkrywania siebie, warto razem rozwijać i umacniać związek oraz upiększać relacje.  Warto po prostu razem być. 

Weekend “Dwoje na huśtawce, czyli jak zadbać o szczęśliwy związek?” to oferta limitowana przeznaczona tylko dla pięciu par. Dzięki temu zadbamy o potrzebną w czasie warsztatów intymność, jak również o reżim sanitarny zapewniający uczestnikom  maksymalne bezpieczeństwo w czasie pandemii.

CZYM SĄ WARSZTATY DLA PAR?

Na moim blogu „Punkt widzenia” znajduje się artykuł o warsztatach dla par, jakie przeprowadziliśmy z Andrzejem na zaproszenie organizatorów tygodnia małżeństw.

ZOBACZ TUTAJ!

NAJBLIŻSZY TERMIN

EDYCJA JESIENNA W TERMINIE 2 – 4 PAŹDZIERNIKA 2020  

GDZIE SIĘ SPOTKAMY?

Weekend „Dwoje na huśtawce” odbędzie się w uroczym miejscu, położonym z dala od ludzi i świata, którego Gospodynią jest  niezwykła Pani Lucyna. Razem z nią zapraszamy Was do Pałacu Pacółtówko.

Po przekroczeniu jego progu przeniesiesz się do innej rzeczywistości i poczujesz gościnną atmosferę szlacheckiego dworu. Do dyspozycji gości właścicielka przygotowała 5 wyjątkowo urządzonych pokoi.

Obiekt jest oddalony o 42 km od Olsztyna i o 37 km od Ostródy,  

Goście Pani Lucyny oceniają pobyt w Pacółtówku na 9,7/10

UWAGA!!! – w czasie weekendu „Dwoje na huśtawce, czyli jak zadbać o szczęśliwy związek” okoliczne lasy dostarczą grzybiarzom pięknych okazów a Pani Lucyna zapewnia sprzęt do grzybobrania

 

CENA WEEKENDU DLA PAR „DWOJE NA HUŚTAWCE, CZYLI JAK ZADBAĆ O SZCZĘŚLIWY ZWIĄZEK”  ZAWIERA:

 • POBYT DLA DWÓCH OSÓB Z PEŁNYM WYŻYWIENIEM – 2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje 
 • WARSZTATY COACHINGOWE DLA PAR PROWADZONE PRZEZ DWOJE COACHÓW – 7,5 GODZINY 
 • MATERIAŁY WARSZTATOWE
 • WINO DO KOLACJI W SOBOTĘ
 • DOSTĘP DO WSZYSTKICH ATRAKCJI PAŁACU 
 • INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z PROWADZĄCYMI
 • BUFET KAWOWY W CZASIE SESJI WARSZTATOWYCH
 • KIELISZEK PROSECCO NA POWITANIE

CENA 1250 ZŁ DLA DWÓCH OSÓB

WEEKEND DLA DWOJGA TO IDEALNY PREZENT DLA UKOCHANEJ OSOBY! Zaproś ją już dziś!

POBIERZ PROGRAM WEEKENDU „DWOJE NA HUŚTAWCE, CZYLI JAK ZADBAĆ O SZCZĘŚLIWY ZWIĄZEK”!

Jak się ze mną pracuje?

 • positive review  Małgosia jest profesjonalistką z sercem w tym co robi. W pracy z Małgosią poczułam pełną koncentrację, empatię, uważność i niezwykłą trafność. Bardzo dziękuję za niezwykle wartościowe spotkanie pełne mocnych pytan i głebokich odpowiedzi!

  Patrycja Dorsz Vel Drożdż Avatar Patrycja Dorsz Vel Drożdż
  6 October 2019

  positive review  Dzięki Pani Małgosi znów rozmawiamy z synem 'po ludzku'. Właściwy przeowdnik w mętliku rodzinnych relacji. Dziękuję!

  Julianna Wiecka Avatar Julianna Wiecka
  4 December 2018
 • positive review  Coach z powołania! Uważna, wnikliwa, empatyczna. Przy jej pomocy można w sobie wiele odkryć i w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze przyjrzeć się najtrudniejszym sprawom.

  Joasia Studzińska Avatar Joasia Studzińska
  18 July 2019

  positive review  Małgosiu, bardzo dziękuję Ci za profesjonalne i pełne zaangażowania szkolenie w temacie samoakceptacji. To spotkanie poszerza horyzonty i dzecydowanie pomaga akceptować siebie i otaczjący świat. Zdecydowanie polecam. Pozdrawiam. Paweł. ?

  Pawel Skrzypczak Avatar Pawel Skrzypczak
  1 April 2019
 • positive review  Grupowe szkolenie dla rodziców przeprowadzone w Drawsku Pomorskim było ciekawe, profesjonalne i rzeczowe, a każdy uczestnik opuścił salę z refleksją, z odpowiedzią, z rozwiązaniem...wieść się niesie, w skutek czego jako inicjator wydarzenia w Drawsku Pomorskim dostaję zapytania o więcej, na co jako uczestnik i rodzic również liczę 🙂 Dziękujemy !

  Teresa Szpadzińska Avatar Teresa Szpadzińska
  7 February 2019

  positive review  W zeszłym tygodniu odbyliśmy profesjonalne szkolenie dla naszych Lektorów z budowania relacji nie tylko w klasie (z uczniami), ale także poza nią (w zespole lektorskim, na przestrzeni Lektor-Rodzic itp.). Szkolenie dopasowane w pełni do potrzeb zespołu. Dużo praktycznych pomysłów, dużo pracy na (naszych) autentycznych przypadkach. Gorąco polecamy współpracę z Małgorzatą, pełen profesjonalizm!

  Strefa Języka Avatar Strefa Języka
  12 February 2019
 • positive review  Profesjonalizm, wiarygodność i zaufanie.

  Andrzej Gumowski Avatar Andrzej Gumowski
  5 September 2018

  positive review  Osobiście polecam warsztaty z Małgosią, która jest świetnym i uważnym trenerem. Szkolenie, które przeprowadziła w Strefie Jezyka odpowiadało naszym potrzebom, a Małgosia zadbała o kazdy drobny szczegół. Dziękujemy.

  Milena Jastrzębska Avatar Milena Jastrzębska
  15 February 2019
 • positive review  Uczestniczyłem na warsztatach prowadzonych przez Małgosię Gumowską. Świetnie poprowadzone pomogły mi w rozwiązywaniu moich problemów. Chętnie przyjadę na inne zajęcia.

  Krzysztof Nowacki Avatar Krzysztof Nowacki
  28 November 2018

  positive review  POLECAM bardzo zajęcia z Małgosią. Zaangażowanie, uwazność a przede wszystkim pasja z jaką pracuje przekłada sie na efekty. Był to dla mnie wartościowy czas.Dziękuję❤

  Aleksandra Królikowska Avatar Aleksandra Królikowska
  5 August 2019