Coaching indywidualny / zespołowy

Eliminowanie indywidualnych deficytów jest jednym ze sposobów na osiąganie celów biznesowych. Deficyty pracowników to jeden z podstawowych problemów wielu przedsiębiorców i firm w zakresie zarządzania ludźmi i zespołami. Badania wykazują dużą skuteczność coachingu w zakresie działalności firmy czy przedsiębiorstwa. Skuteczność przekładającą się na wzrost zysków i minimalizowanie strat.
Liderom biznesu, menadżerom każdego szczebla oraz pracownikom firm oferuję wsparcie w opracowywaniu strategii podnoszących efektywność pracy zespołu. Wspomagam Klientów w rozwoju kompetencji przywódczych, przeprowadzaniu zmian lub przygotowaniu się do nich. Towarzysząc Klientowi w jego drodze do celu, pomagam mu dostrzec wagę strategii komunikacyjnych oraz zarządzania konfliktem. Swoje działania poprzedzam diagnozą pozwalającą dostosowywać narzędzia, jakie stosuję, szczególnych potrzeb Klienta czy zespołu.

 

Coaching dla firm oferuję jako:

 1. Coaching indywidualny Klienta to 10-12 spotkań (sesji coachingowych) trwających od 1 do 2 godzin. Spotkania składają się na proces, w czasie którego Klient realizuje założony przez organizację i zaakceptowany przez siebie cel. Wazne jest, aby cel został przyjety przez Klienta, bo tylko w ten sposób  moze nad nim pracować.
 2. Sesje wspierające w celu utrwalenia efektów procesu po jego zakończeniu. Przeznaczone są na wsparcie w celu wzmocnienia i ustabilizowania działań i zachowań Klienta nabytych w trakcie procesu coachingowego. Sesje wspierające to 4 sesje od 1 do 2 godz. każda. Rozpoczynają się w pierwszym miesiącu po zakończeniu procesu Klienta i obejmują kolejne 3 miesiące. To rodzaj sesji mentoringowych wzmacniających Klienta w nabytych umiejętnościach podczas procesu coachingowego Klienta. Mentoring dotyczy obszarów określonych celem Klienta w odbytym przez Klienta procesie
 3. Coaching zespołu/zespołów. Proces coachingowy nastawiony jest na realizację celu  zespołu. Musi to być cel zintegrowany przez wszystkich członków zespołu. Coaching zespołu/zespołów prowadzony może być równolegle z coachingiem indywidualnym  np lidera zespołu. Coaching zespołu astawiony jest na wdrażanie nowych strategii zarządzania zespołem, nowych strategii komunikacyjnych, dzięki którym zespół zacznie zadowalająco funkcjonować w nowym kontekście wynikającym z procesu Klienta. Coaching zespołu pozwola na wyeliminowanie oporu przed zmianą, przeprowadzenie zmiany, poprawę funkcjonwania zespołu w zakresie realizowania celów organizacji. Coaching zespołu to cykl 8-10 spotkań , każde po od 2-3 godzin.

Wycena przygotowywana jest indywidualnie dla każdej firmy na podstawie potrzeb, jakie zgłasza.

Jesteś zainteresowany/na - napisz lub zadzwoń

Odpowiem na każde Twoje pytanie

Warsztaty i szkolenia

Eliminowanie indywidualnych deficytów jest jednym ze sposobów na osiąganie celów biznesowych. Deficyty pracowników to jeden z podstawowych problemów wielu przedsiębiorców i firm w zakresie zarządzania ludźmi i zespołami. Badania wykazują dużą skuteczność warsztatów prowadzonych metodologią coachingową w zakresie działalności firmy czy przedsiębiorstwa. Skuteczność przekładającą się na wzrost zysków i minimalizowanie strat.
Warsztaty angażują uczestników w proces zmiany, co podnosi jej jakość i skuteczność. Uczestnicy doświadczają nowych dla siebie rozwiązań w procesie grupowym, a zatem maja okazję przećwiczyć omawiane zjawiska i procesy. Oferuję warsztaty w niewielkich grupach – do 20 osób lub szkolenia z elementami warsztatów – maksymalnie do 40.

Oferuję:

1. Warsztaty – „Skuteczny zespół”

Cykl warsztatów – „Skuteczny zespół” obejmuje cztery bloki tematyczne. Każdy blok zaczyna się diagnozą, która pozwala na dopasowanie części danego bloku cyklu do potrzeb danego zespołu. Skuteczny zespół ta taki, który realizuje cele i zadania organizacji i jest równocześnie zdolny do poszukiwania i wdrażania kreatywnych rozwiązań. Potrafi się skutecznie komunikować, ale najważniejsza w tym zespole jest współpraca. To zespół zarządzany przez  lidera, który ma świadomość siebie i narzędzi, jakimi się posługuje. To również lider, który potrafi się porozumiewać, delegować, wyznaczać cele i wspierać swój zespół.   Metodologia zastosowana do cyklu „Skuteczny zespół” pozwala skutecznie wspierać i rozwijać zespoły oraz przeprowadzać je przez proces zmiany.

Ludzie i ich rozwój to największy potencjał każdego przedsiębiorstwa,  którym warto świadomie zarządzać, a cykl warsztatów zbudowany na metodologii Lencioniego jest skutecznym sposobem konsolidowania zespołu wokół celów firmy i strategii organizacji.

Do wyboru bloki tematyczne:

Realizacja jednego bloku tematycznego nie obliguje do wyboru pozostałych, jednak. wybór kolejnego bloku stymuluje rozwój zespołu i pozwala na osiąganie coraz lepszej efektywności i integralności zespołu.

Realizacja każdego bloku odbywa się w ramach dwudniowych warsztatów (po 8 godzin).

Cena dwudniowego warsztatu 590 zł od osoby

Przy zakupie pakietu wycena dokonywana jest indywidualnie.

2. Warsztaty tematyczne

Każdy warsztat poświęcony jest jednemu tematowi i trwa od 4 do 8 godzin ( w zależności od preferencji Zleceniodawcy). Poza tematami z oferty, Zleceniodawca może zaproponować własny.
Propozycje tematów:

 • Komunikacja interpersonalna i zarządzanie konfliktem.
 • Asertywna komunikacja.
 • Zespół wobec misji i wizji firmy. Strategie działania.
 • Przywództwo i zarządzanie zespołem.
 • Zarządzanie konfliktem.
 • Strategie efektywności.
 • Strategie przywództwa i style zarządzania ludźmi.
 • Strategie komunikacyjne w firmie.
 • Stres i presja w doświadczeniach firmy.
 • Wypalenie zawodowe – jak przeciwdziałać, jak postępować?
 • Integracja zespołu – wybór czy konieczność?

Cena warsztatów tematycznych zależy od czasu trwania oraz liczebności grupy i waha się od 250 do 550 zł od osoby. Ustalana jest do każdego warsztatu indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta.

Oferuję możliwość modyfikacji tematów, czasu trwania warsztatu, liczebności grupy, przy jednoczesnej modyfikacji ceny.
Przykładowe cele i efekty warsztatów:

 • budowanie mocnego i stabilnego zespołu nakierowanego na realizację celów firmy; zespół jako jednostka organizacyjna w strukturze całej firmy; zespół jako cała firma
 • dywersyfikacja procesów sprzedaży i usług w kontekście strategii komunikacyjnych
 • wdrażaniem strategii komunikacyjnych
 • kształtowanie strategii marketingowych poprzez strategie komunikacyjne
 • płynność procesów komunikacyjnych
 • jakość i skuteczność zarządzania vs strategie komunikacyjne
 • integracja pracowników ze strategią firmy
 • przeprowadzanie zmiany

Cena szkoleń z elementami warsztatu ( grupy ok. 40 osób) ustalana jest w zależności od liczebności grupy, czasu trwania szkolenia i indywidualnych potrzeb Klienta.

Jesteś zainteresowany/na - napisz lub zadzwoń

Odpowiem na każde Twoje pytanie

Jak się ze mną pracuje?

 • positive review  Coach z powołania! Uważna, wnikliwa, empatyczna. Przy jej pomocy można w sobie wiele odkryć i w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze przyjrzeć się najtrudniejszym sprawom.

  Joasia Studzińska Avatar Joasia Studzińska
  18 July 2019

  positive review  Grupowe szkolenie dla rodziców przeprowadzone w Drawsku Pomorskim było ciekawe, profesjonalne i rzeczowe, a każdy uczestnik opuścił salę z refleksją, z odpowiedzią, z rozwiązaniem...wieść się niesie, w skutek czego jako inicjator wydarzenia w Drawsku Pomorskim dostaję zapytania o więcej, na co jako uczestnik i rodzic również liczę 🙂 Dziękujemy !

  Teresa Szpadzińska Avatar Teresa Szpadzińska
  7 February 2019
 • positive review  POLECAM bardzo zajęcia z Małgosią. Zaangażowanie, uwazność a przede wszystkim pasja z jaką pracuje przekłada sie na efekty. Był to dla mnie wartościowy czas.Dziękuję❤

  Aleksandra Królikowska Avatar Aleksandra Królikowska
  5 August 2019

  positive review  Dzięki Pani Małgosi znów rozmawiamy z synem 'po ludzku'. Właściwy przeowdnik w mętliku rodzinnych relacji. Dziękuję!

  Julianna Wiecka Avatar Julianna Wiecka
  4 December 2018
 • positive review  W zeszłym tygodniu odbyliśmy profesjonalne szkolenie dla naszych Lektorów z budowania relacji nie tylko w klasie (z uczniami), ale także poza nią (w zespole lektorskim, na przestrzeni Lektor-Rodzic itp.). Szkolenie dopasowane w pełni do potrzeb zespołu. Dużo praktycznych pomysłów, dużo pracy na (naszych) autentycznych przypadkach. Gorąco polecamy współpracę z Małgorzatą, pełen profesjonalizm!

  Strefa Języka Avatar Strefa Języka
  12 February 2019

  positive review  Małgosia jest profesjonalistką z sercem w tym co robi. W pracy z Małgosią poczułam pełną koncentrację, empatię, uważność i niezwykłą trafność. Bardzo dziękuję za niezwykle wartościowe spotkanie pełne mocnych pytan i głebokich odpowiedzi!

  Patrycja Dorsz Vel Drożdż Avatar Patrycja Dorsz Vel Drożdż
  6 October 2019
 • positive review  Profesjonalizm, wiarygodność i zaufanie.

  Andrzej Gumowski Avatar Andrzej Gumowski
  5 September 2018

  positive review  Małgosiu, bardzo dziękuję Ci za profesjonalne i pełne zaangażowania szkolenie w temacie samoakceptacji. To spotkanie poszerza horyzonty i dzecydowanie pomaga akceptować siebie i otaczjący świat. Zdecydowanie polecam. Pozdrawiam. Paweł. 👌

  Pawel Skrzypczak Avatar Pawel Skrzypczak
  1 April 2019
 • positive review  Osobiście polecam warsztaty z Małgosią, która jest świetnym i uważnym trenerem. Szkolenie, które przeprowadziła w Strefie Jezyka odpowiadało naszym potrzebom, a Małgosia zadbała o kazdy drobny szczegół. Dziękujemy.

  Milena Jastrzębska Avatar Milena Jastrzębska
  15 February 2019

  positive review  Uczestniczyłem na warsztatach prowadzonych przez Małgosię Gumowską. Świetnie poprowadzone pomogły mi w rozwiązywaniu moich problemów. Chętnie przyjadę na inne zajęcia.

  Krzysztof Nowacki Avatar Krzysztof Nowacki
  28 November 2018

Zobacz również

Zobacz jak pracuję