Coaching indywidualny / zespołowy

COACHING ZESPOŁU TO OFERTA SKIEROWANA DO FIRM. 

Liderom  i  menadżerom każdego szczebla oferuję wsparcie w opracowywaniu strategii podnoszących efektywność zarządzania zespołem poprzez zmianę stylu i charakteru komunikacji. 

Wspomagam Klientów w rozwoju  kompetencji przywódczych i menadżerskich.. Swoje działania poprzedzam diagnozą pozwalającą dostosowywać stosowane przeze mnie narzędzia i rozwiązania do szczególnych potrzeb Klienta.

Coaching dla firm odbywa się na podstawie umowy zawartej z firmą oraz kontraktu podpisanego z Klientem. Po zakończeniu firma otrzymuje informację zwrotną na ustalonych wcześniej zasadach.

 

Coaching dla firm oferuję jako:

 1. COACHING INDYWIDUALNY  10-12 spotkań  ( sesji coachingowych)  trwających od 1 do 2 godzin. 

W jakich sytuacjach oferuję  coaching?

 • Zostałeś w wyniku awansu za swoje osiągnięcia szefem zespołu i nie wiesz, jak się do tego zabrać.
 • Jesteś menadżerem/dyrektorem zespołu lub zespołów i zależy Ci na podniesieniu efektywności pracy zespołu.
 • Twój styl zarządzania budzi niezadowolenie ( zespołu i/lub szefów).
 • Masz trudności z jasną i precyzyjną komunikacją z zespołem i  między różnymi  zespołami w firmie.
 • Odczuwasz stres przy wystąpieniach na forum zespołu oraz firmy i nie potrafisz skutecznie przemawiać.
 • W Twoim zespole pojawiają się konflikty i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić.
 • Chcesz lepiej motywować swoich pracowników i budować zaufanie w zespole.
 • Twój zespół pracuje on- line i trudno Ci nim zarządzać.
 • Chcesz lepiej organizować pracę swoją i zespołu.
 • W Twoim zespole/ w firmie zachodzą zmiany i pojawia się opór przed nimi?
 • Chcesz zarządzać w oparciu o relacje i nie wiesz, jak to osiągnąć?
 1. COACHING ZESPOŁU / zespołów, którymi zarządza Klient.  

Cel coachingu zespołu zostaje zintegrowany z celem Klienta, ponieważ zmiany, jakim podlegać będzie w procesie coachingowym Klient, wymagają zmian członków zespołu, który zacznie funkcjonować w innych relacjach z Klientem.

Coaching zespołu/ zespołów  prowadzony może być równolegle z coachingiem indywidualnym Klienta. Coaching zespołu pozwoli na wyeliminowanie oporu przed nową formą zarządzania oraz stanowić będzie wsparcie w procesie zmiany, jaką przejdzie Klient a wraz z nim zespół. Coaching zespołu to cykl 6-8  spotkań z zespołem/ zespołami zarządzanymi przez Klienta po 2- 2,5 godz. każde.

 1. MENTORING – sesje wspierające w celu utrwalenia efektów procesu indywidualnego coachingu po jego zakończeniu. Przeznaczone są na wsparcie w celu wzmocnienia i ustabilizowania  działań i zachowań  Klienta nabytych w trakcie procesu coachingowego. Sesje wspierające to 4 sesje od 1 do 2 godz. każda. Rozpoczynają się w pierwszym miesiącu po zakończeniu procesu Klienta i obejmują kolejne 3 miesiące. Przeczytaj więcej w ebooku! Kliknij TUTAJ!

Wycena przygotowywana jest indywidualnie dla każdej firmy na podstawie potrzeb, jakie zgłasza.

Jesteś zainteresowany/na - napisz lub zadzwoń

Odpowiem na każde Twoje pytanie

Warsztaty i szkolenia dla liderów, menadżerów i dla zespołów

Eliminowanie indywidualnych deficytów jest jednym ze sposobów na osiąganie celów biznesowych. Deficyty pracowników to jeden z podstawowych problemów wielu przedsiębiorców i firm w zakresie zarządzania ludźmi i zespołami. Badania wykazują dużą skuteczność warsztatów prowadzonych metodologią coachingową w zakresie działalności firmy czy przedsiębiorstwa. Skuteczność przekładającą się na wzrost zysków i minimalizowanie strat.
Warsztaty angażują uczestników w proces zmiany, co podnosi jej jakość i skuteczność. Uczestnicy doświadczają nowych dla siebie rozwiązań w procesie grupowym, a zatem maja okazję przećwiczyć omawiane zjawiska i procesy. Oferuję warsztaty w niewielkich grupach – do 20 osób lub szkolenia z elementami warsztatów – maksymalnie do 40.

Oferuję:

1. Warsztaty – „Skuteczny zespół”

Cykl warsztatów – „Skuteczny zespół” obejmuje cztery bloki tematyczne. Każdy blok zaczyna się diagnozą, która pozwala na dopasowanie części danego bloku cyklu do potrzeb danego zespołu. Skuteczny zespół ta taki, który realizuje cele i zadania organizacji i jest równocześnie zdolny do poszukiwania i wdrażania kreatywnych rozwiązań. Potrafi się skutecznie komunikować, ale najważniejsza w tym zespole jest współpraca. To zespół zarządzany przez  lidera, który ma świadomość siebie i narzędzi, jakimi się posługuje. To również lider, który potrafi się porozumiewać, delegować, wyznaczać cele i wspierać swój zespół.   Metodologia zastosowana do cyklu „Skuteczny zespół” pozwala skutecznie wspierać i rozwijać zespoły oraz przeprowadzać je przez proces zmiany.

Ludzie i ich rozwój to największy potencjał każdego przedsiębiorstwa,  którym warto świadomie zarządzać, a cykl warsztatów zbudowany na metodologii Lencioniego jest skutecznym sposobem konsolidowania zespołu wokół celów firmy i strategii organizacji.

Do wyboru bloki tematyczne:

Realizacja jednego bloku tematycznego nie obliguje do wyboru pozostałych, jednak. wybór kolejnego bloku stymuluje rozwój zespołu i pozwala na osiąganie coraz lepszej efektywności i integralności zespołu.

Realizacja każdego bloku odbywa się w ramach dwudniowych warsztatów (po 8 godzin).

Cena dwudniowego warsztatu 590 zł od osoby

Przy zakupie pakietu wycena dokonywana jest indywidualnie.

2. Warsztaty tematyczne

Każdy warsztat poświęcony jest jednemu tematowi i trwa od 4 do 8 godzin ( w zależności od preferencji Zleceniodawcy). Poza tematami z oferty, Zleceniodawca może zaproponować własny.
Propozycje tematów:

 • Komunikacja interpersonalna i zarządzanie konfliktem.
 • Asertywna komunikacja.
 • Zespół wobec misji i wizji firmy. Strategie działania.
 • Przywództwo i zarządzanie zespołem.
 • Zarządzanie konfliktem.
 • Strategie efektywności.
 • Strategie przywództwa i style zarządzania ludźmi.
 • Strategie komunikacyjne w firmie.
 • Stres i presja w doświadczeniach firmy.
 • Wypalenie zawodowe – jak przeciwdziałać, jak postępować?
 • Integracja zespołu – wybór czy konieczność?

Cena warsztatów tematycznych zależy od czasu trwania oraz liczebności grupy i waha się od 250 do 550 zł od osoby. Ustalana jest do każdego warsztatu indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta.

Oferuję możliwość modyfikacji tematów, czasu trwania warsztatu, liczebności grupy, przy jednoczesnej modyfikacji ceny.
Przykładowe cele i efekty warsztatów:

 • budowanie mocnego i stabilnego zespołu nakierowanego na realizację celów firmy; zespół jako jednostka organizacyjna w strukturze całej firmy; zespół jako cała firma
 • dywersyfikacja procesów sprzedaży i usług w kontekście strategii komunikacyjnych
 • wdrażaniem strategii komunikacyjnych
 • kształtowanie strategii marketingowych poprzez strategie komunikacyjne
 • płynność procesów komunikacyjnych
 • jakość i skuteczność zarządzania vs strategie komunikacyjne
 • integracja pracowników ze strategią firmy
 • przeprowadzanie zmiany

Cena szkoleń z elementami warsztatu ( grupy ok. 40 osób) ustalana jest w zależności od liczebności grupy, czasu trwania szkolenia i indywidualnych potrzeb Klienta.

Jesteś zainteresowany/na - napisz lub zadzwoń

Odpowiem na każde Twoje pytanie

Jak się ze mną pracuje?

 • positive review  Coach z powołania! Uważna, wnikliwa, empatyczna. Przy jej pomocy można w sobie wiele odkryć i w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze przyjrzeć się najtrudniejszym sprawom.

  Joasia Studzińska Avatar Joasia Studzińska
  18 July 2019

  positive review  POLECAM bardzo zajęcia z Małgosią. Zaangażowanie, uwazność a przede wszystkim pasja z jaką pracuje przekłada sie na efekty. Był to dla mnie wartościowy czas.Dziękuję❤

  Aleksandra Królikowska Avatar Aleksandra Królikowska
  5 August 2019
 • positive review  Uczestniczyłem na warsztatach prowadzonych przez Małgosię Gumowską. Świetnie poprowadzone pomogły mi w rozwiązywaniu moich problemów. Chętnie przyjadę na inne zajęcia.

  Krzysztof Nowacki Avatar Krzysztof Nowacki
  28 November 2018

  positive review  Małgosiu, bardzo dziękuję Ci za profesjonalne i pełne zaangażowania szkolenie w temacie samoakceptacji. To spotkanie poszerza horyzonty i dzecydowanie pomaga akceptować siebie i otaczjący świat. Zdecydowanie polecam. Pozdrawiam. Paweł. ?

  Pawel Skrzypczak Avatar Pawel Skrzypczak
  1 April 2019
 • positive review  Małgosia jest profesjonalistką z sercem w tym co robi. W pracy z Małgosią poczułam pełną koncentrację, empatię, uważność i niezwykłą trafność. Bardzo dziękuję za niezwykle wartościowe spotkanie pełne mocnych pytan i głebokich odpowiedzi!

  Patrycja Dorsz Vel Drożdż Avatar Patrycja Dorsz Vel Drożdż
  6 October 2019

  positive review  W zeszłym tygodniu odbyliśmy profesjonalne szkolenie dla naszych Lektorów z budowania relacji nie tylko w klasie (z uczniami), ale także poza nią (w zespole lektorskim, na przestrzeni Lektor-Rodzic itp.). Szkolenie dopasowane w pełni do potrzeb zespołu. Dużo praktycznych pomysłów, dużo pracy na (naszych) autentycznych przypadkach. Gorąco polecamy współpracę z Małgorzatą, pełen profesjonalizm!

  Strefa Języka Avatar Strefa Języka
  12 February 2019
 • positive review  Osobiście polecam warsztaty z Małgosią, która jest świetnym i uważnym trenerem. Szkolenie, które przeprowadziła w Strefie Jezyka odpowiadało naszym potrzebom, a Małgosia zadbała o kazdy drobny szczegół. Dziękujemy.

  Milena Jastrzębska Avatar Milena Jastrzębska
  15 February 2019

  positive review  Profesjonalizm, wiarygodność i zaufanie.

  Andrzej Gumowski Avatar Andrzej Gumowski
  5 September 2018
 • positive review  Grupowe szkolenie dla rodziców przeprowadzone w Drawsku Pomorskim było ciekawe, profesjonalne i rzeczowe, a każdy uczestnik opuścił salę z refleksją, z odpowiedzią, z rozwiązaniem...wieść się niesie, w skutek czego jako inicjator wydarzenia w Drawsku Pomorskim dostaję zapytania o więcej, na co jako uczestnik i rodzic również liczę 🙂 Dziękujemy !

  Teresa Szpadzińska Avatar Teresa Szpadzińska
  7 February 2019

  positive review  Dzięki Pani Małgosi znów rozmawiamy z synem 'po ludzku'. Właściwy przeowdnik w mętliku rodzinnych relacji. Dziękuję!

  Julianna Wiecka Avatar Julianna Wiecka
  4 December 2018

Zobacz również

Zobacz jak pracuję