MARZYSZ O SZCZĘŚLIWYM ZWIĄZKU?

 

Chcesz czuć się szczęśliwy każdego dnia w swoim związku? Masz to w zasięgu ręki – możesz spełnić swoje marzenia! Zaproś swoją ukochaną osobę na niezwykłą randkę, od której możesz zacząć realizować marzenia.

O MARZENIU NA KOŃCU TĘCZY

Odkąd znam sentencję Cecelii Ahern „Teraz już wiem na pewno, że tam, na końcu tęczy, czeka na mnie spełnienie marzeń”, marzenia zawsze kojarzą mi się z tęczą. Ten piękny kolorowy łuk pojawia się na niebie zazwyczaj po burzy i wprowadza nie tylko spokój, ale i szczęście oraz zachwyt nad jego pięknem. Wnosi uśmiech i powiew radości nawet do bardzo smutnego życia. Trwa chwilę i zostawia nas z marzeniem…

No końcu mojej tęczy jest kilka marzeń:) Jednym z nich jest sprawić, aby ludzie tworzyli szczęśliwe relacje. Takie, jakich pragną i w których pozostają autentyczni-prawdziwi. W naszym postmodernistycznym świecie to właśnie relacje z drugim człowiekiem są lekarstwem na pustkę, samotność, zagubienie… A jednak zdarza się, że będąc w relacji, w związku doświadczamy właśnie tego. Czasami jest to chwila a czasami trwamy tak przez lata. I właśnie z mojego marzenia na końcu tęczy, żeby w związku była bliskość, czułość, szczerość, otwartość i zrozumienie, zrodził się pomysł. Pomysł na pracę coachingową z parami, pomysł na weekend dla par.

WEEKEND DLA PAR

Powstał z myślą o parach, które się kochają i chcą być razem, choć czasami, nie bardzo wiedzą, jak poradzić sobie z burzami i sztormami pojawiającymi się w związku. Powstał z myślą o parach, które mimo burz i sztormów, chcą iść za marzeniem szczęścia i bliskości, które znajduje się na końcu ich wspólnej tęczy. Wybierają jednak czasami odmienne drogi, co może powodować zwątpienie, ostudzenie relacji czy smutek. Weekend powstał z myślą o parach, które chcą odświeżyć blask wzajemnej relacji i deklarują chęć bycia w związku i czynienia go coraz lepszym i piękniejszym. Jeśli związek łączy silna więź, warsztat dostarczy narzędzi, dzięki którym będzie można pielęgnować w związku bliskość, przyjaźń, zaufanie, radość z bycia razem. Warsztat może pomóc budować poczucie „MY” z zachowaniem szacunku dla indywidualnego „JA”. Udział w warsztacie może być jednorazowym doświadczeniem, wstępem do dalszej pracy lub uzupełnieniem dotychczasowego rozwoju. Udział możliwy jest tylko w parach.

MARZENIA SĄ PIEKNE

Nie mamy wątpliwości, że tak jest, dlatego weekend dla par musi według nas mieć piękną oprawę. Weekend – randka we dwoje. Nie zabraknie momentów wzruszeń oraz powodów do śmiechu i radości. Intymność spotkania z ukochaną osobą podkreśli uroda i niezwykłość miejsca. Nie jest ono przypadkowe. Mam wrażenie, że to ono wybrało nas do tego projektu. Byliśmy tam z Andrzejem wiosną i już w czasie pierwszego dnia pobytu pomyślałam, że właśnie tutaj chciałabym zorganizować warsztaty dla par. A wierzcie mi, że nie myślałam wtedy o nich jako o realnym pomyśle. Pozostawał on na końcu mojej tęczy, jako marzenie odległe i być może nie do zrealizowania. Od tego momentu wiem, że MAGIA WARLIT DZIAŁA. Spędziliśmy tam nie tylko cudowny weekend, ale spotkaliśmy wspaniała osobę – właścicielkę hotelu w Warlitach. Okazało się w krótkim czasie, że na końcu jej tęczy jest takie samo marzenie jak moje. Czyż to nie magia?

Pani Edyta Kostrzewa stworzyła miejsce wyjątkowe i niezwykłe. I chcemy, aby taki był właśnie weekend dla par – wyjątkowy i niezwykły. Jedyny i niepowtarzalny – tak jak Warlity.

RANDKA WE DWOJE

W Warlitach, nad pięknym jeziorem, w jesiennej aurze pięknych kolorów radość z bycia razem można będzie dzielić z innymi. Jednak czas dla par, dla bliskości i związku wymaga intymności. I na to można w Warlitach liczyć. Hotel mieści się w pięknym odrestaurowanym z pieczołowitością pałacu. Tu spokój jest luksusem, a przeszłość spotyka się z teraźniejszością. Warlity to tylko 12 wyjątkowych pokoi, do których rano zagląda słońce. To cudowny zakątek Mazur zapraszający wykwintną kuchnią, salą kinową, salą nad jeziorem Platyny, gdzie odbędą się spotkania warsztatowe. Tu będzie można uszczęśliwić ukochaną osobę w niezwykły sposób – dzieląc się szczęściem z innymi. Warsztaty staną się okazją do czerpania wielu korzyści ważnych w związku.

  • Pokażą nową jakość komunikacji w związku
  • Pozwolą na pełniejsze zrozumienie potrzeb kochanej osoby z szacunkiem dla własnych
  • Staną się okazją do otwartości w wyrażaniu siebie i przyjmowania z otwartością tego, co wnosi do związku partner
  • Pozwolą spojrzeć na związek z różnych perspektyw, co może umocnić i upiększyć poczucie „MY”
  • Stworzą okazję do wyznań, rozmów, wspólnych działań, zaskoczeń – po prostu do bycia razem w sposób, który daje parze szczęście
  • Pozwolą na indywidualne konsultacje z prowadzącymi

MARZENIA A OCZEKIWANIA

O bliskości i szczęściu marzymy. Od warsztatów oczekujemy. Proponujemy więc poza wyjątkowym miejscem, wyjątkowy program http://bit.ly/warlity_program
W ofercie weekendu znajdują się nie tylko zajęcia warsztatowe stworzone według autorskiego programu, co czyni je wyjątkowymi jak sam weekend. Oferta zawiera i wieczorną randkę przy świecach, i wykwintne posiłki, i degustację wina, i seans filmowy. Noclegi w luksusowych pokojach, lekcje makijażu, sesję fotograficzną. Oprawa weekendu jest wyjątkowa, tak jak cały weekend. Nie chcę tym artykułem uprawiać marketingu, chciałam się podzielić swoim marzeniem znajdującym się na końcu tęczy. Wierzę, że ludzi mających takie marzenie jak moje, aby być szczęśliwym w swoim związku, jest wielu. I dla nich właśnie zrealizowałam marzenie o weekendzie dla par. Podążajmy za swoimi marzeniami, tylko my możemy je spełniać.

SKĄD TAKIE MARZENIE?

Jestem w związku od 34 lat. Kochamy się, ale nie zawsze na naszym niebie widnieje tęcza. Częściej jej nie widać, choć teraz my z Andrzejem już wiemy, że jest tam zawsze. Bywało jednak trudniej – nie ominęły nas sztormy i burze. Teraz już nam one niestraszne, ale musieliśmy – chcieliśmy się nauczyć tego, jak je przezwyciężać. Dla nas samych, dla naszych dzieci. Jako profesjonalni coachowie mamy narzędzia, aby nasze doświadczenie budowania szczęśliwej relacji stanowiły podstawę pomagania innym. Chcemy, aby inne pary, tak jak my, mogły cieszyć się swoją relacja oparta na miłości. Aby uwierzyły, że „po burzy przychodzi spokój” i można ją przetrwać razem, aby potem razem cieszyć się tęczą. Warsztaty poprowadzimy razem, tak jak razem przechodzimy przez życie w drodze do tęczy

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Napisz lub zadzwoń do mnie – chętnie odpowiem na wszystkie pytania 🙂

tel. +48 510 111 368, coach@malgorzatagumowska.pl

CHCESZ ZAPISAĆ SIĘ NA WARSZTATY?

Możesz to zrobić również pisząc na mój e-mail lub dzwoniąc

tel. +48 510 111 368, coach@malgorzatagumowska.pl

Druga opcja to bezpośrednia rezerwacja w Pałacu Warlity

tel. +48 89 522 73 26, mob. +48 515 434 007 info@warlity.pl, www.warlity.pl

Małgosia Gumowska – Coach Dobrych Relacji